Вибір рубрики

Горохова радість аграріїв

13.04.2024

Індія вирішила продовжити безмитний імпорт гороху до кінця червня, і це справжня відрада для наших українських фермерів. Це як зелене світло на світлофорі, що каже: “Давай, посади ще горошку!” І вони його садять! Станом на 7 квітня у нас уже посіяно понад 120 тисяч гектарів. Виглядає на те, що наші поля цього року перетворяться на справжній горошковий рай.

Але ось що цікаво, насіння гороху на ринку зараз, як на рідкість, мало, тому фермери крутяться як можуть і сіють той самий горох, що вони збирали. Виявляється, якщо його гарно перечистити, то товарний горох стане відмінним насінням, і врожай вам усміхнеться.

Ось вам історія про те, як минулорічний врожай гороху майже весь вже відправився подорожувати світом, до Коломбо, Малайзії, Шрі-Ланки, а Індія чекає на наш горох у наступному сезоні. Індія, схоже, не може наїстися свого горошку через погодні примхи, тому наш український горох там буде як ніколи до речі. І щось мені підказує, що ця історія з безмитним імпортом може ще продовжитися на наступні роки. А нашим фермерам тільки радість: більше гороху, більше щастя!

Схожі новини:

24.05.2024

Особливі процедури перевірок

Хлібопекарська галузь в Україні активно рухається в напрямку відповідності до європейських стандартів, що є дуже...

Детальніше

24.05.2024

Сочевиця стає популярною

Сочевиця стає дедалі популярнішою на світових ринках! Завдяки великому врожаю в Канаді та зростанню споживання,...

Детальніше

24.05.2024

Виклики виробникам хліба

Українські хлібопекарі зіштовхуються з цілою низкою викликів, які впливають на виробництво хліба. Одна з головних...

Детальніше