Вибір рубрики

Хочу сиру камамбер і брі

16.03.2024

Отже, уявіть собі світ, де наші улюблені сири, як камамбер і брі, раптом опинилися на межі вимирання, ніби динозаври, але в сирному варіанті! Французькі науковці підняли на вуха всіх сирних маніяків, коли заявили, що ці сири можуть зникнути через грибкову кризу. Але не хвилюйтеся, ще не все втрачено.

Справа в тому, що сири, як місце для вечірки мікроорганізмів – плісняв, дріжджів і бактерій, які всі разом працюють над тим, щоб зробити сир таким смачним. Камамбер і брі зазвичай виробляють з одного виду плісняви, Penicillium camemberti, що дарує їм ту всіма улюблену пухнасту білу скоринку і неповторний запах.

Але тут і виникла проблема: ця пліснява не може розмножуватися самостійно, тому її треба клонувати знову і знову. І тут усіх охопила тривога: що якщо одна хвороба вразить всю цю клоновану армію плісняв?

Але наші сири ще не скоро підуть у небуття. Науковці, як справжні супергерої, вже працюють над новими методами, щоб зберегти наші улюблені смаколики для майбутніх поколінь. Вони хочуть дати шанс Penicillium camemberti адаптуватися і вижити, незважаючи на всі виклики.

Так що, любителі сиру, можна зітхнути з полегшенням і продовжувати насолоджуватися своїми улюбленими сортами, знаючи, що вони ще будуть з нами довгий час, завдяки роботі невтомних науковців.

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше