Вибір рубрики

Інноватор серед стимуляторів росту

02.02.2024

В наш час, коли всім нам хочеться, щоб врожаї були якнайкращі, українські фермери та агрономи активно включаються в гру з використанням стимуляторів росту рослин. Це допомагає рослинам не просто краще рости, але й міцніше витримувати стрес, краще фотосинтезувати і більш ефективно використовувати поживні речовини. Завдяки науці, в арсеналі агротехніків з’явилися спеціалізовані стимулятори, які точно знають, що потрібно кожній культурі.

Компанія DOLINA, справжній інноватор у цій галузі, розробила круту стратегію під назвою iDOL, починаючи з 2022 року. Вони створили нову серію стимуляторів росту, кожен з яких є справжнім майстром для певної культури: від озимого ріпаку до винограду, кожен засіб максимально адаптований до потреб рослин, щоб врожаї були не просто більшими, але й кращими.

Ось декілька прикладів: CROSSLIPS® для ріпаку, що збільшує кількість стручків, SOYLIPS® для сої, знижує кількість абортованих квіток, GRAINLIPS® для зернових, що збільшує масу зерен, SWEETLIPS® для цукрових буряків, підвищує вихід цукру, і FRUITLIPS® для плодово-ягідних культур, поліпшуючи якість продукції.

Завдяки ретельним дослідженням, починаючи з 2001 року, DOLINA вдалося створити ці продукти, які не тільки ефективні, але й оптимальні за дозуванням. Вони добилися ідеального балансу “доза-ефект”, завдяки чому рослини отримують максимум користі. Українське сільське господарство робить величезний крок вперед, використовуючи науку для досягнення найкращих результатів!

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше