Вибір рубрики

Інноватор серед стимуляторів росту

02.02.2024

В наш час, коли всім нам хочеться, щоб врожаї були якнайкращі, українські фермери та агрономи активно включаються в гру з використанням стимуляторів росту рослин. Це допомагає рослинам не просто краще рости, але й міцніше витримувати стрес, краще фотосинтезувати і більш ефективно використовувати поживні речовини. Завдяки науці, в арсеналі агротехніків з’явилися спеціалізовані стимулятори, які точно знають, що потрібно кожній культурі.

Компанія DOLINA, справжній інноватор у цій галузі, розробила круту стратегію під назвою iDOL, починаючи з 2022 року. Вони створили нову серію стимуляторів росту, кожен з яких є справжнім майстром для певної культури: від озимого ріпаку до винограду, кожен засіб максимально адаптований до потреб рослин, щоб врожаї були не просто більшими, але й кращими.

Ось декілька прикладів: CROSSLIPS® для ріпаку, що збільшує кількість стручків, SOYLIPS® для сої, знижує кількість абортованих квіток, GRAINLIPS® для зернових, що збільшує масу зерен, SWEETLIPS® для цукрових буряків, підвищує вихід цукру, і FRUITLIPS® для плодово-ягідних культур, поліпшуючи якість продукції.

Завдяки ретельним дослідженням, починаючи з 2001 року, DOLINA вдалося створити ці продукти, які не тільки ефективні, але й оптимальні за дозуванням. Вони добилися ідеального балансу “доза-ефект”, завдяки чому рослини отримують максимум користі. Українське сільське господарство робить величезний крок вперед, використовуючи науку для досягнення найкращих результатів!

Схожі новини:

02.03.2024

Для любителів пива та морозива

Передаю вам новину, яка точно здивує всіх любителів пива та морозива. Уявіть собі, ірландські майстри...

Детальніше

02.03.2024

Від поля і ферми до смачної ковбаски

Гей, ви чули останні новини про «Барком»? Компанія з Львова, що випускає ту смачненьку «Родинну...

Детальніше

02.03.2024

Сертифікація на сою

Євросоюз, де ми так любимо продавати нашу сою, ввів нові правила для всіх, хто хоче...

Детальніше