Вибір рубрики

Компенсація на насіння сої

15.03.2024

Асоціація “Дунайська Соя” радісно оголошує про старт другого сезону програми компенсацій за купівлю оригінального насіння сої без ГМО. Вирішили продовжити проєкт після минулорічного успіху, аби підкреслити переваги використання якісного насіння і підтримати сталі агрономічні практики серед маленьких фермерів нашої країни. Проєкт обіцяє 15% компенсацію вартості оригінального, сертифікованого насіння не-ГМ сої для посівної кампанії 2024 року, розповідає Анастасія Радюк, яка керує цим проєктом.

До програми запрошуються агровиробники з усієї України, чий земельний банк не перевищує 1 тисячу гектарів і які не входять у великі агрохолдинги. Анастасія наголошує, що цього року проєкт фінансується за рахунок асоціації.

Під програму підпадає високоякісне насіння сої з української та зарубіжної селекції, яке має бути зареєстроване в Державному реєстрі і сертифіковане. Асоціація звертає увагу на те, що малі фермери, через нестачу коштів, часто вдаються до купівлі дешевшого, але менш якісного насіння, що в підсумку призводить до втрати врожаю. Подання документів на участь у проєкті починається з 1 квітня 2024 року, і всі деталі, а також умови участі, можна знайти на сайті проєкту.

Наголошується на важливості уважного ознайомлення з правилами, адже кількість місць обмежена. Варто згадати, що минулого року, завдяки цьому проєкту, компенсації на загальну суму понад 2 млн грн отримали 30 фермерів з 11 регіонів України. Також учасники отримали набори для швидкого аналізу на ГМО і навчання щодо їх застосування.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше