Вибір рубрики

Коноплі у законі

15.02.2024

Україна крокує до великих змін у сфері коноплярства. 13 лютого Президент Володимир Зеленський дав зелене світло законопроєкту, який регулюватиме вирощування конопель для медичних та промислових потреб, а також для науки. Через півроку після того, як закон набере чинності, фермери зможуть вирощувати коноплі без особливих хвилювань, а Держлікслужба приїжджатиме аналізувати їх на вміст ТГК.

Але ось цікавинка: технічні сорти конопель будуть рости як звичайна сільгоспкультура на відкритих полях, а медичні – ось це новина – уже в теплицях. І, між іншим, тепер фермери мають зелене світло на сівбу конопель навесні, навіть без ліцензії.

До речі, вміст ТГК в технічних сортах тепер може досягати 0,3%, що збільшує можливості для промислового використання. Це супер новина для виробників, адже більше канабіноїдів – більше користі від рослини. І хоча коноплі мають свої особливості, вони відомі своєю невибагливістю та користю для ґрунту.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше