Вибір рубрики

Контактна ферма альпак на Рівненщині

06.07.2024

В селі Городище на Рівненщині відкрили контактну ферму Alpaca Home, де можна не просто подивитися на альпак, а й поспілкуватися з ними. Ідея створення ферми прийшла до власниці Анни Паршини, коли вона подорожувала Європою і побачила, як популярні такі місця там.

В Україні це ще новинка, але Анна вірить у перспективи. Альпак вирощують головно заради їхньої шерсті, яка не тільки гіпоалергенна, а й тепліша за овечу. Ще одна класна річ – альпаки дуже доброзичливі і не агресивні, тому відвідувачі можуть легко з ними взаємодіяти.

На фермі вже є 26 альпак, які вже дали потомство. Всі новонароджені та вагітні самки зберігаються у спокої, а решта тварин раді відвідувачам. Окрім альпак, там є ще й кози, кролики, морські свинки, павліни – всі вони чекають на гостей.

За вхід просять всього 100 гривень, і це включає корм для тварин та екскурсію по фермі. А ще там є зони для відпочинку та кафетерій просто неба, де можна розслабитися і насолоджуватися природою. І найцікавіше, що незабаром там планують продавати вироби з альпакової вовни прямо на фермі – такий собі місцевий сувенір!

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше