Вибір рубрики

Козенята та овечки повертаються у господарства

28.02.2024

Не найкращі часи настали для наших козенят та овечок, після того як непрохані гості завітали на наші землі. Багато хто з пухнастиків загубив свої домівки на тих землях, що зараз не наші, а пасовища, як на зло, зачинені через міни. І ще до купи, люди стали менше купувати те, що наші козенята та овечки дають, бо в кишені грошей стало менше.

Ви знаєте, зараз в Україні близько 941 тисячі цих милих створінь, а це на 14% менше, ніж було минулого року. І з цієї кількості лише 140 тисяч живе у великих господарствах. То є, як на мене, справжні герої нашого часу, як-от «Тростинка» на Київщині чи «Колос» на Одещині, що не бояться тримати овечок, а у козівництві маємо таких молодців, як ФГ «Тетяна 2011» (TM ZINKA).

Так от, кажуть мудрі голови з ГС «Вівчарство та козівництво України», що краще вівчарству бути більшими компаніями чи об’єднуватися фермерськими господарствами, щоб мацніше стати на ноги та вийти на світові ринки. Адже світові баранчики дуже потрібні, але в нас, українців, до них ще особливої любові немає. Тому треба гарненько подумати, як нам з цим усім впоратися, щоб і козенята з овечками були щасливі, і ми з вами теж.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше