Вибір рубрики

Крафтовий виробник вина з Миколаївщини

20.01.2024

Вино з Чорного моря буде продаватися під брендом «Все виросте». Тетяна та Віталій Гуржій в Очакові на Миколаївщині займаються садівництвом та вирощують лаванду. Подружжя має свій виноградник і нещодавно розпочало виготовляти вино.

Про це в своєму Instagram розповів Віталій Гуржій.

«Декілька років тому друзі запропонували зробити з ними вино. У мене були лише базові знання, але я вирішив спробувати. Взяли у сусідів їхню стареньку дробарку, друзі надали на вечір прес, і процес пішов. Самі того не очікуючи, ми отримали результат, який оцінили не тільки ми, а й наші друзі. Це й стало відправною точкою», — розповідає фермер.

Господар виноградника почав вивчати різноманітну літературу, консультуватися з виноробами і «обростати» необхідним приладдям.

Фермер з Миколаївщини стверджує, що обсяги зростали, тому матеріал почали закуповувати на виноградниках місцевого винзаводу, що дало можливість попрацювати з різними сортами ягід. Цього року вже перероблено близько 1,5 т винограду, єдиним обмеженням був обсяг наявної тари.

За матеріалами AgroPortal

Схожі новини:

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше

19.07.2024

Рослини страждають від спеки

Україна останні три тижні потерпає від аномальної спеки, яка серйозно впливає на вирощування овочів та...

Детальніше