Вибір рубрики

Любов до якісних овочів

31.03.2024

“Витребеньки” — це сімейний бізнес Тетяни та Дмитра Голіків, що виріс з любові до якісних овочів і переріс у майстерню унікальних крафтових соусів. Спочатку вони були просто овочевими фанатами, але потім вирішили, що можуть зробити щось більше, і взялися за соуси, використовуючи лише органічні інгредієнти з власного господарства.

У лінійці вже шість видів чилі-соусів, кожен з яких вражає різноманіттям смаків. А ще вони експериментують з сезонними соусами, як-от домашній хрін чи солодкий чилі з журавлиною. Тетяна, дружина Дмитра, відповідає за рецептуру, і вони створюють продукцію, яку хотіли б самі їсти.

За перший рік вони продали близько 1500 пляшок, і хоча все йде добре, вони стикаються з певними викликами, як-от потреба в додатковому обігріві теплиць. До речі, вони працюють з «БТУ Центр», щоб забезпечити своїм рослинам все необхідне.

Дмитро каже, що найскладніше — знайти того, хто в магазині відповідає за прийняття рішень про продаж їхніх соусів. Але вони не здаються і планують зробити свій бренд впізнаваним. Вони віддають перевагу якості перед кількістю і хочуть залишатися чесними зі своїми споживачами.

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше