Вибір рубрики

Малина почне дозрівати раніше

29.05.2024

Сезон малини цього року обіцяє бути особливим і почнеться значно раніше, як в Україні, так і в Польщі. Аналітики з EastFruit поділилися, що перші ягоди на ранніх сортах вже починають дозрівати навіть у східних регіонах України. За їхніми словами, цей сезон буде вирізнятися не тільки аномальними термінами збору, але й змінами в цінах порівняно з минулим роком.

Очікується, що ціни на малину підуть вгору через пошкодження насаджень заморозками в Україні та Польщі, а також снігопадами в Сербії. Це створило певний ажіотаж, а деякі заморожувальники навіть намагалися збити паніку, розповсюджуючи неправдиву інформацію про низькі закупівельні ціни в Польщі. Однак, насправді, спостерігається великий попит на свіжу малину, і надії на великі поставки замороженої малини з Марокко не виправдались.

Таким чином, Європа стикається з низькими запасами малини і високими цінами, що можуть досягати та навіть перевищувати 3 євро за кілограм. Все це створює передумови для надзвичайно цікавого та напруженого сезону.

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше