Вибір рубрики

Мікрозелень на полицях супермаркетів “Сільпо”

17.02.2024

Уявіть собі Володимира Мироненка, харків’янина, який, коли на горизонті з’явились виклики повномасштабного вторгнення, не просто змінив своє місце життя, але й кардинально переосмислив свою кар’єру. З айтішника він перетворився на сіті-фермера і, ви не повірите, його новий бізнес у Івано-Франківську взяв та й стрімко почав рости! Його ферма “Micro Green Прикарпаття”, що спеціалізується на мікрозелені, незабаром після старту вже пишалася своєю продукцією на полицях супермаркетів “Сільпо”.

Володимир, як справжній піонер, вирішив, що замість купівлі квартири у Харкові, краще інвестує ці кошти в новий початок. Він навіть пройшов спеціальні курси і орендував приміщення під свою зелену ферму. Ринковий аналіз показав, що хоч у місті й було кілька ферм, але всі вони зосереджувались на постачанні зелені ресторанам. Володимир вирішив, що його шлях — це ритейл, де конкуренція була мінімальною.

Підхід Володимира був простий, але ефективний: взяв зразки своєї мікрозелені, завітав до найближчого “Сільпо” і ось вам результат — через тиждень з ним зв’язалися для обговорення співпраці. Тепер, з початкових 70 квадратних метрів, його бізнес розросся до 350 квадратних метрів, а відвантаження мікрозелені досягло приблизно 8 тисяч боксів!

“Micro Green Прикарпаття” не зупиняється на досягнутому, розширюючи свої горизонти і переходячи до переробки зелені в сік або борошно для збільшення термінів зберігання. Ця ініціатива дає Володимиру можливість мати продукт, готовий до продажу в будь-який час, що є важливим кроком вперед для його зростаючого бізнесу.

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше