Вибір рубрики

Продуктів вистачить усім

23.03.2024

Як кажуть, якщо шукати срібну облямівку в хмарах, то ситуація з продовольчою безпекою в Україні служить чудовим прикладом. Світлана Литвин з «Українського клубу аграрного бізнесу» поділилася досить оптимістичним поглядом, кажучи, що для продовольчої безпеки України немає жодних загроз.

На початку війни були певні проблемки з овочами через ситуацію на півдні, але зараз ця історія вже в минулому. Захід і Центр України активно взялися за справу, і врожаї вирощуються майже по всій країні. Це як раз показує, що коли ми разом, то можемо перебороти будь-які виклики.

І ось ще один цікавий момент: Україна не лише забезпечує себе, а й експортує близько 60-70% свого врожаю, що допомагає наповнити бюджет країни. Аграрії мають чудове нюх на те, що потрібно ринку, а з нішевими культурами, як-от гречка чи цукрові буряки, так, бувають свої пригоди, але в загальному і цілому ситуація під контролем.

І ще хороша новина: зараз не спостерігається проблем із зберіганням врожаю, як це було раніше. Минулорічне зерно гарно збереглося та було або експортовано, або зберігається на елеваторах. Так що можна зітхнути з полегшенням – з нашою продовольчою безпекою все в порядку!

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше