Вибір рубрики

Модульні сховища іще у двох областях

19.01.2024

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України продовжили реєстрацію на отримання модульних зерносховищ для фермерів Херсонської області, а також відкрили реєстрацію для аграріїв Миколаївської та Харківської областей.

Господарства, які обробляють від 100 до 199 га землі у зазначених областях, зможуть отримати модульне зерносховище місткістю 300 т; господарства, які обробляють від 200 до 399 га землі, — зерносховище місткістю 500 т; господарства, які обробляють понад 400 га землі, зможуть отримати модульне зерносховище місткістю 1000 т.

Заявки приймаються до 4 лютого 2024 року. Після обробки та аналізу всіх отриманих заявок учасники програми отримають підтвердження допомоги через ДАР та будуть повідомлені про час доставки.

Через обмежену кількість модульних одиниць зберігання, заповнення та подання заявки не є гарантією підтримки і залежить від критеріїв оцінки та остаточного рішення ФАО.

За матеріалами AgroPortal

Схожі новини:

25.07.2024

Можна збільшити врожай картоплі

У Сумській області можна зібрати три врожаї картоплі за один рік, і це доводить Владислав...

Детальніше

24.07.2024

Зміни клімату усе складніші для аграріїв

Українські фермери сильно відчувають на собі зміни клімату. Цього року неабияка спека змусила агровиробників задуматися...

Детальніше

23.07.2024

Кали ростуть на городі

Ви чули про город Василя Романчака з Підгайчиків, що на Тернопільщині? Це щось зовсім особливе!...

Детальніше