Вибір рубрики

Насіння з України прямує до ЄС

09.02.2024

Україна планує розширити свої аграрні горизонти та вийти на ринок Європейського Союзу з експортом деяких видів насіння. Микола Сольський, наш міністр аграрної політики та продовольства, нещодавно поспілкувався на цю тему з Норбертом Лінсом, головою Комітету з питань сільського господарства та розвитку села Європейського парламенту.

Вони говорили про продовження безмитного та безквотного режиму торгівлі з ЄС та можливість відкрити європейський ринок для українського насіння олійних культур, сої та буряку. Україна ще не експортує ці види насіння до ЄС, тому Микола Сольський звернувся з проханням до Норберта Лінса допомогти це змінити, адже всі технічні питання вже вирішені, залишилося лише отримати “зелене світло” від Ради ЄС та Європарламенту.

Міністр вважає, що експорт такого насіння значно посприяє розвитку агросектору як в Україні, так і в ЄС. А Норберт Лінс, зі свого боку, висловив підтримку Україні та пообіцяв обговорити наші пропозиції з колегами в Європарламенті.

Отже, українські аграрії можуть готуватися до нових експортних можливостей. Це великий крок вперед для українського агросектору і чудова новина для всіх, хто з нетерпінням чекає на розширення своїх ринків.

Схожі новини:

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше

19.07.2024

Рослини страждають від спеки

Україна останні три тижні потерпає від аномальної спеки, яка серйозно впливає на вирощування овочів та...

Детальніше