Вибір рубрики

Необхідність розмаїтості у діяльності

05.07.2024

Волинські фермери, стикаючись із кліматичними викликами та економічними наслідками війни, замислюються над тим, як зробити свій бізнес більш стійким. Віталій Ішмурат, засновник компанії «Ягоди Волині», в інтерв’ю з журналом розповів про необхідність розмаїтості у діяльності, аби мінімізувати ризики.

Він згадав, що в ягідництві часто виникають непередбачувані виклики як то віялові відключення електроенергії чи раптові заморозки. За його словами, для того, щоб займатися таким бізнесом, потрібно бути трохи авантюристом.

Але для балансування ризиків компанія не обмежується лише ягідництвом. Вони також вкладають у нерухомість і розглядають нові можливості у тваринництві, зокрема вівчарство. Віталій розповідає, що зараз вони вивчають цей напрям, експериментуючи на невеликих обсягах, щоб краще зрозуміти його економіку.

Таким чином, вони сподіваються зменшити залежність від ягідного бізнесу та зробити своє господарство більш варіативним і стійким до зовнішніх викликів.

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше