Выбор рубрики

Нова магістерська програма у Вінницькому національному аграрному університеті

07.07.2020

Вінницький національний аграрний університет розпочинає набір на новітню магістерську програму «Агрокебети». ?‍?
Її створили у співпраці бізнесу і навчальних закладів. Навчальне завдання програми полягає в тому, щоб забезпечити українські аграрні компанії висококваліфікованими спеціалістами, а випускників – високооплачуваним робочим місцем одразу після отримання диплому.

Ця програма відкриває широкі можливості для студентів. За кожним з них у рамках проєкту буде закріплений ментор від виробництва. Він буде його «вести» і готувати до роботи в команді. Таким чином студенти стануть мультифахівцями та зможе знайти роботу на провідних сільськогосподарських підприємствах України».
Уже за місяць, до проєкту започаткованого ВНАУ, приєднається Європейський банк реконструкції та розвитку, який частково візьме на себе фінансування цієї програми. Практична підготовка – 6 місяців виробничої практики, дозволить студенту отримати усі необхідні навички для того, щоб після завершення навчання одразу приступати до роботи. Підприємству, в свою чергу, не доведеться витрачати час на перепідготовку фахівця.

Похожие новости:

12.07.2021

Масштабная поддержка фермеров от Евросоюза.

Евросоюз согласовал реформы системы сельскохозяйственных субсидий внутри блока. Они направлены на защиту малых ферм, а также окружающей среды.
После почти трех лет попыток утвердить общую сельскохозяйственную политику ЕС,

Подробнее

04.07.2021

В Херсонской области построят частный грузовой порт.

Еще 3 года назад частная компания внесла  идею  и начала процедуру строительства-создания «Транспортного морского порта» общего назначения в Геническе.
Херсонской облгосадминистрации было предложено разработать детальный п

Подробнее

29.06.2021

В Японии придумали вакцину из зерновых культур.

Исследователи из Японии удивили новым видом вакцины, предназначенной для профилактики холеры.
Эта вакцина принимается перорально в виде рисовой муки и холодные температуры не являются обязательным условием для ее хранения.

Подробнее