Выбор рубрики

Нова магістерська програма у Вінницькому національному аграрному університеті

07.07.2020

Вінницький національний аграрний університет розпочинає набір на новітню магістерську програму «Агрокебети». ?‍?
Її створили у співпраці бізнесу і навчальних закладів. Навчальне завдання програми полягає в тому, щоб забезпечити українські аграрні компанії висококваліфікованими спеціалістами, а випускників – високооплачуваним робочим місцем одразу після отримання диплому.

Ця програма відкриває широкі можливості для студентів. За кожним з них у рамках проєкту буде закріплений ментор від виробництва. Він буде його «вести» і готувати до роботи в команді. Таким чином студенти стануть мультифахівцями та зможе знайти роботу на провідних сільськогосподарських підприємствах України».
Уже за місяць, до проєкту започаткованого ВНАУ, приєднається Європейський банк реконструкції та розвитку, який частково візьме на себе фінансування цієї програми. Практична підготовка – 6 місяців виробничої практики, дозволить студенту отримати усі необхідні навички для того, щоб після завершення навчання одразу приступати до роботи. Підприємству, в свою чергу, не доведеться витрачати час на перепідготовку фахівця.

Похожие новости:

21.01.2022

В мире вырос спрос на вяленые томаты из Турции.

Вяленые помидоры можно использовать практически в любом блюде. Салаты, яичницы, пасты и другие блюда станут...

Подробнее

20.01.2022

Банкротство крупной государственной корпорации в Украине.

На этой неделе Государственная продовольственно-зерновая корпорация Украины может объявить себя банкротом. Напомним, что нацполиция выявила...

Подробнее

19.01.2022

Геополитическая напряженность между США и Китаем.

Вопросы торговли с Тайванем, а также другие вопросы относительно взаимодействий с этим, не признанным Китаем,...

Подробнее