Вибір рубрики

Однокомпонентні засоби захисту рослин

30.01.2024

У сезоні 2024 року портфель продукції компанії LNZ Group, яка представлена на ринку засобів захисту рослин брендом DEFENDA, налічує 82 препарати. В компанії можуть на 90-99%, залежно від культури, забезпечити потребу сільгоспвиробників у системах захисту рослин.

Детальніше про препарати розповів керівник Агродепартаменту LNZ Group Олександр Хмелюк. Він зазначив, що 90% продуктів з лінійки DEFENDA є однокомпонентними, і це одна з ключових переваг даних препаратів порівняно з іншими, які представлені на ринку.

Для контролю хвороб соняшнику, є ціла лінійка препаратів, які можна комбінувати (наприклад, Абсолют (карбендазим) + Сальто (тіофанатметил) + Парацельс (флутріафол)). Хмелюк зазначає, що зі шкідниками боротися простіше, але варто розуміти, хто саме шкодить і в які періоди. Для цього компанія пропонує Бомбардир (імідаклоприд), Престо та Октант. Вони мають різну тривалу дію, але мало чим відрізняються за спектром дії.

З повним переліком препаратів та рекомендаціями щодо їхнього застосування можна ознайомитися на сайті DEFENDA.

За матеріалами AgroPortal

Схожі новини:

25.07.2024

Можна збільшити врожай картоплі

У Сумській області можна зібрати три врожаї картоплі за один рік, і це доводить Владислав...

Детальніше

24.07.2024

Зміни клімату усе складніші для аграріїв

Українські фермери сильно відчувають на собі зміни клімату. Цього року неабияка спека змусила агровиробників задуматися...

Детальніше

23.07.2024

Кали ростуть на городі

Ви чули про город Василя Романчака з Підгайчиків, що на Тернопільщині? Це щось зовсім особливе!...

Детальніше