Вибір рубрики

Офіс декарбонізації та енергоефективності

26.01.2024

У Вінницькій міській раді відкрили регіональний офіс декарбонізації та енергоефективності. Меморандум про співпрацю підписали Вінницький міський голова Сергій Моргунов та Ганна Замазєєва, голова Державного агентства з енергоефективності та енергозабезпечення України, пише SEEDS.

«Коли ми говоримо про енергоспоживання, то говоримо про впливову частку економіки нашої країни. Тому що ті заощадження, які отримуємо, ви зможете в Вінниці витрачати за власним бажанням. Але перед цим ми повинні вам допомогти заощадити за рахунок розумного поводження і заходів», – сказала Ганна Замазєєва.

В свою чергу Сергій Моргунов переконаний, що така співпраця корисна місту, адже комунікація з державним агентством дає можливість вдосконалюватися та правильно визначати пріоритети, пише Vinnitsa.info.

«Повинна бути енергоефективна грамотність населення, бізнесу і в тому числі муніципалітету. Тут дуже важливо, наскільки ми донесемо до людей, що є різі механізми і програми. Саме цей офіс налаштований на те, щоб надавати роз’яснювальну роботу людям», – сказав міський голова Вінниці.

За матеріалами SEEDS.

Схожі новини:

18.06.2024

М’ясні породи корів

Ось що цікавого розповів Олександр Буднік про "Агрікор Холдинг" з ГК "Агрейн". У них є...

Детальніше

18.06.2024

Хімічні і біологічні способи захисту

Привіт! Ось що цікавого розповів Олександр Мороз, головний агроном підприємства "Терезине", на одному з аграрних...

Детальніше

18.06.2024

Експорт соняшникового шроту

За останні дев'ять місяців Україна відзначилася неймовірним експортом соняшникового шроту — майже 3,8 мільйони тонн,...

Детальніше