Вибір рубрики

Офіс декарбонізації та енергоефективності

26.01.2024

У Вінницькій міській раді відкрили регіональний офіс декарбонізації та енергоефективності. Меморандум про співпрацю підписали Вінницький міський голова Сергій Моргунов та Ганна Замазєєва, голова Державного агентства з енергоефективності та енергозабезпечення України, пише SEEDS.

«Коли ми говоримо про енергоспоживання, то говоримо про впливову частку економіки нашої країни. Тому що ті заощадження, які отримуємо, ви зможете в Вінниці витрачати за власним бажанням. Але перед цим ми повинні вам допомогти заощадити за рахунок розумного поводження і заходів», – сказала Ганна Замазєєва.

В свою чергу Сергій Моргунов переконаний, що така співпраця корисна місту, адже комунікація з державним агентством дає можливість вдосконалюватися та правильно визначати пріоритети, пише Vinnitsa.info.

«Повинна бути енергоефективна грамотність населення, бізнесу і в тому числі муніципалітету. Тут дуже важливо, наскільки ми донесемо до людей, що є різі механізми і програми. Саме цей офіс налаштований на те, щоб надавати роз’яснювальну роботу людям», – сказав міський голова Вінниці.

За матеріалами SEEDS.

Схожі новини:

26.02.2024

Озимі радують свом станом аграріїв

О, як це було з погодою на фініші лютого! Так, маю для тебе круті новини:...

Детальніше

26.02.2024

Лідер виробництва молока та сухого козеїну

О, ти чув про “Молокію”, що в Тернопільській області. Вони займають п’яте місце з виробництва...

Детальніше

26.02.2024

Малий і середній бізнес братимуть дешевше кредит

“Ощадбанк” та міська рада Вінниці вирішили продовжити свою співпрацю на 2024 рік. Вони вирішили допомагати...

Детальніше