Вибір рубрики

Оподаткування для виробників конопель

11.01.2024

У зв’язку із легалізацією медичного канабісу в Україні Міністерство фінансів готує пропозиції щодо оподаткування виробництва конопель.

Голова парламентського комітету з фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в інтерв’ю «РБК-Україна» зазначив, що коноплі можуть стати одним із нестандартних резервів наповнення бюджету.

«Ось ми нещодавно легалізували медичний канабіс. Діяльність з вирощування конопель буде збільшувати податкову базу? Буде. Чи можемо ми говорити в цьому контексті про додаткові доходи для бюджету? Можемо. Я серйозно», — сказав депутат.

Данило Гетманцев вважає, що поки рано говорити, яким буде фіскальний ефект.

«Але я точно вважаю, що неправильно виробництво конопель оподатковувати так само, як виробництво пшениці — по 300 грн/га. Думаю, потрібно більше», — додав парламентар.

І висловив упевненість, що варто передбачити європейські умови оподаткування для вирощування конопель, а серед механізмів назвав акциз або варіант податків залежно від площі.

Джерело http://agroportal.ua

Схожі новини:

16.06.2024

Банани не тільки їстівні

Швейцарська модна компанія QWSTION оголосила про справжній прорив у веганській моді. Вони взялися за співпрацю...

Детальніше

16.06.2024

Казкові заморожені млинці

Волинський виробник органічної молочної продукції "Старий Порицьк" здивував всіх новими пунктами в своєму меню: замороженими...

Детальніше

16.06.2024

Перші гриби цього літа

А ось і свіженькі новини прямо з лісів України! Перші гриби вже з'являються, і це...

Детальніше