Вибір рубрики

Органічні добрива у пріоритеті

25.03.2024

В Україні аграрії за останні два десятиліття активно розширили свої поля під сільгоспкультури, одночасно зменшивши обсяги внесення міндобрив.

Замість того, вони все більше орієнтуються на Європейський зелений курс, намагаючись зробити своє виробництво екологічнішим. Наприклад, якщо раніше ріпак і соняшник займали значно менші площі, то зараз ці культури посідають мільйони гектарів, засвідчуючи великий стрибок у розвитку сільського господарства. Водночас, фокус переходить і на вирощування сидеральних та кормових культур, що сприяє біологічній стабільності ґрунтів.

За словами Володимира Багатченка з “Агрофірми «Колос»”, сьогодні в Україні норми внесення міндобрив знизилися до 100-120 кг/га порівняно з 141 кг/га у 90-х, але є позитивний рух до використання біологічного живлення. Це зміни підкреслюють готовність українських аграріїв адаптуватися до сучасних екологічних викликів і зменшити негативний вплив на навколишнє середовище. Така тенденція надихає на подальші позитивні зміни в аграрному секторі країни.

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше