Вибір рубрики

Пелети із лушпиння соняшника

22.03.2024

Бориспільський та Миропільський елеватори ГК «Агро-Регіон» тепер живуть зеленою енергією, уявляєш? Вони вирішили, що досить їм бути в залежності від цін на газ і перейшли на відновлювані джерела. А третій елеватор, Заворичі, який вони нещодавно купили, теж скоро приєднається до еко-клубу.

Володимир Кравцов, операційний директор компанії, каже, що вони тепер використовують пелети з лушпиння соняшника для теплогенераторів, але можуть заправити їх і чимось іншим, якщо треба. Головне, що це дає їм енергетичну незалежність та допомагає планеті, бо хто зараз не мріє про зеленішу Землю!

Кравцов ще додає, що після того, як вони побачили, що ціна на газ може вилетіти в космос, рішення про перехід на альтернативні джерела енергії стало просто очевидним. І окупність такого переходу виявилася ну дуже швидкою, майже як у казці. Ось так вони і рухають агробізнес України вперед, до зеленішого майбутнього!

Схожі новини:

15.09.2025

Холодильний комплекс на Вінниччині

У Іллінецькому коледжі, що на Вінниччині, з’явився новий холодильний комплекс для зберігання фруктів та овочів....

Детальніше

14.09.2025

Звичайна та ремонтантна малина восени

Досвідчені садівники знають: малину можна обрізати і навесні, і восени, іноді навіть влітку. Але зараз...

Детальніше

13.09.2025

Осінні клопоти навколо полуниці

Часто здається, що після збору врожаю полуниця може «піти на канікули» аж до весни. Але...

Детальніше