Вибір рубрики

Поширення мишей на озимих культурах

26.01.2024

На посівах озимої пшениці та озимого ріпаку в Харківській області поширеність гризунів склала 82-100%.

Про це говориться у повідомленні Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області за підсумками обстежень полів останнього тижня.

«Зараз стримуючими факторами розвитку мишоподібних гризунів є періодичні відлиги, ожеледі й замерзання талої води на полях і в норах. Їх подальший розвиток значною мірою визначатимуть погодні умови, зокрема стабільна температура повітря, тривалий період без снігового покриву або ж наявність стабільного снігового покриву сприятимуть життєдіяльності гризунів», — зазначають експерти.

Вони також попереджають, що можлива міграція гризунів на озимі зернові колосові, озимий ріпак і багаторічні трави та збільшення чисельності гризунів на зазначених культурах.

Землекористувачам під час проведення захисних обробок посівів сільськогосподарських культур необхідно суворо дотримуватись «Переліку пестицидів та агрохімікатів, дозволених до використання в Україні», а також регламентів та техніки безпеки, додали у відомстві.

Заматеріалами AgroPortal

Схожі новини:

16.06.2024

Банани не тільки їстівні

Швейцарська модна компанія QWSTION оголосила про справжній прорив у веганській моді. Вони взялися за співпрацю...

Детальніше

16.06.2024

Казкові заморожені млинці

Волинський виробник органічної молочної продукції "Старий Порицьк" здивував всіх новими пунктами в своєму меню: замороженими...

Детальніше

16.06.2024

Перші гриби цього літа

А ось і свіженькі новини прямо з лісів України! Перші гриби вже з'являються, і це...

Детальніше