Вибір рубрики

Сезон квітнення нарцисів

25.04.2024

В урочищі Кіреші на Закарпатті, в Долині нарцисів, яка є частиною Карпатського біосферного заповідника, розпочався сезон квітнення нарцисів. Заповідник поділився радісною новиною на Facebook, зазначивши, що цвітіння нарцисів тільки набирає обертів і триватиме ще кілька тижнів. Ці квіти відомі своїм тендітним виглядом, і кожен подих вітерця змушує їх ніжно хитатися, наче вони вітають кожного відвідувача.

Цього року Долина нарцисів зустрічає гостей покращеною інфраструктурою. Для більшого комфорту відвідувачів вздовж маршрутів були встановлені нові альтанки, де можна відпочити в тіні, насолоджуючись красою навколишньої природи.

Заповідна Долина нарцисів розташована в мальовничій місцевості і від 1992 року є частиною Карпатського біосферного заповідника, що включений до міжнародної мережі біосферних резерватів ЮНЕСКО. Це чудове місце для тих, хто любить природу і шукає відпочинок у її лоні.

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше