Вибір рубрики

Шанувальникам здорового харчування

18.03.2024

Гарні новини для всіх шанувальників здорового харчування з України! Компанія «Добродія Фудз», яка є частиною Agricom Group, тепер радує нас своїми безглютеновими вівсяними пластівцями WOWOATS у кожному магазині АТБ. Це велике досягнення, адже WOWOATS – це не просто пластівці, а пластівці JUMBO з цільного зерна!

У січні минулого року «Добродія Фудз» отримала міжнародний Сертифікат про відповідність AOECS, що визнає їхню продукцію відповідною найвищим стандартам безглютенових продуктів. Вони – першопрохідці серед українських виробників вівсяних пластівців з таким сертифікатом, тож якщо шукаєте надійний вибір – ви знайшли його!

Зараз, здорові сніданки стали ще доступнішими, адже безглютенові вівсяні пластівці WOWOATS можна знайти у будь-якому магазині АТБ або замовити онлайн прямо на сайті ритейлера. А ще, компанія «Добродія Фудз» не перестає нас дивувати і випускає продукцію під різними торговими марками, як-от «Добродія», San Grano, і звичайно, WOWOATS та YUMMOJI.

Тож, якщо ви шукаєте щось смачне та корисне для свого ранкового столу, зверніть увагу на новинки від «Добродія Фудз». Здорове харчування та безглютенові продукти ніколи не були такими смачними та доступними!

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше