Вибір рубрики

Щоб бур’яни не нашкодили кукурудзі

11.03.2025

Вибір гербіцидного захисту для кукурудзи, соняшника та сої зазвичай залежить від рівня забур’яненості поля, типу бур’янів, вологості ґрунту, сівозміни тощо. Але цьогорічна зима підкинула аграріям новий виклик: погодні умови склалися так, що без ґрунтового гербіцидного захисту обійтися не вийде. Саме тому в Ukravit впевнені — правильний підхід до боротьби з бур’янами стане ключем до гарного врожаю.

Фахівці компанії радять діяти комплексно та захищати культури ще на старті. Чому це важливо? Бо на початкових етапах вегетації бур’яни ростуть швидше, ніж культурні рослини. Особливо, якщо погода не сприяє їхньому розвитку. В таких умовах рослини стають слабшими, легше піддаються хворобам і шкідникам. А бур’яни не тільки відбирають у них вологу та поживні речовини, а ще й можуть виділяти токсичні речовини, що додатково пригнічують посіви. У результаті це може призвести до втрат урожаю.

Щоб уникнути таких ризиків, аграрії мають подбати про ефективний ґрунтовий захист. У Ukravit рекомендують використовувати бакову суміш Тізер + Тернат, яка забезпечує контроль над однорічними злаковими та дводольними бур’янами.

Пропізохлор (Тізер) діє через проростки та корені бур’янів, блокуючи їхній ріст.
Тербутилазин (Тернат) впливає на фотосинтез, зупиняючи розвиток бур’янів.

Ця комбінація не тільки знищує бур’яни, а й створює захисний бар’єр на ґрунті, що перешкоджає появі нових хвиль бур’янової рослинності. При дотриманні рекомендацій суміш безпечна для культурних рослин, даючи їм можливість рости без перешкод.

Отже, якщо хочете забезпечити свої посіви надійним стартом — варто подбати про ґрунтовий захист заздалегідь!

Схожі новини:

18.07.2025

Лускокрилі шкідники на полях

Останні роки добре «підкинули» нам нових викликів — спека, зміни клімату, й, як наслідок, ріст...

Детальніше

17.07.2025

Новітня теплиця для полуниці

Уявіть собі теплицю, в якій полуниця росте не просто в рядках, а на величезних "колесах...

Детальніше

16.07.2025

Проблеми Українського часнику

Українського часнику майже немає — і це навряд чи зміниться найближчим часом Про це розповів...

Детальніше