Вибір рубрики

Шоколад для усього світу

31.03.2024

Уяви собі, Україна прямо як шоколадний магнат серед країн, що не входять до ЄС, експортувала цьогоріч 22 тисячі тонн шоколаду до країн Європейського Союзу і зайняла третє місце за обсягом цього солодкого експорту! Тобто 13% всього шоколаду, що ЄС імпортував, було зроблено саме тут, в Україні. Це як повідомляє «Польське радіо» з посиланням на дані Євростату.

Хто ж наші конкуренти? На першому місці стоїть Швейцарія, яка відправила в ЄС 62 тисячі тонн шоколаду, а на другому — Велика Британія, з 61 тисячею тонн. Обидві країни мають частку 36% в імпорті шоколаду до ЄС. Це ж шоколадна еліта!

А як щодо експорту з ЄС? Тут лідерами стали Німеччина з 221 тисячею тонн, Нідерланди (123 тис. т), і Польща (115 тис. т). Вони відправили шоколадні батончики та інші солодощі до країн за межами ЄС.

А хто найбільше любить європейський шоколад? На першому місці Велика Британія, яка отримала 315 тисяч тонн шоколаду, потім йдуть США, росія, Канада і Австралія.

Отже, коли наступного разу ти відкриватимеш плитку українського шоколаду, пам’ятай — це не просто смаколик, а частинка великої глобальної шоколадної гри, де Україна грає важливу роль!

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше