Вибір рубрики

Схожість рослин та низькі температури

08.02.2024

Український гігант виробництва засобів захисту рослин і мінеральних добрив, Ukravit, розширює можливості свого R&D центру. Зараз у Ukravit Institute можна перевірити, наскільки добре насіння кукурудзи може витримати низькі температури. Це так званий Cold test. Аграрії часто посівають кукурудзу на початку весни, коли ще земля досить прохолодна, і не завжди зрозуміло, чи добре насіння зможе прорости.

Сергій Сальніков з Ukravit каже, що хоч виробники посівного матеріалу і дають інформацію про лабораторну схожість насіння, але це не завжди гарантує, що воно добре візьметься у відкритому грунті при неідеальних умовах. Тут на сцену виходить Cold test, який допомагає аграріям зрозуміти, як насіння поведе себе в реальних умовах, щоб вони могли вибрати оптимальний час для посіву та не помилитись з густотою посіву.

У процесі тесту насіння кукурудзи поміщають у умови, які максимально наближені до тих, що будуть на початку весни в полі, і дивляться, як воно проросте. Це дозволяє аграріям отримати чітке уявлення про те, при яких температурах їхній обраний гібрид кукурудзи зможе дати найкращі сходи. Ukravit зробив великий крок уперед, щоб допомогти фермерам забезпечити собі хороший урожай.

Схожі новини:

26.02.2024

Лідер виробництва молока та сухого козеїну

О, ти чув про “Молокію”, що в Тернопільській області. Вони займають п’яте місце з виробництва...

Детальніше

26.02.2024

Малий і середній бізнес братимуть дешевше кредит

“Ощадбанк” та міська рада Вінниці вирішили продовжити свою співпрацю на 2024 рік. Вони вирішили допомагати...

Детальніше

25.02.2024

Гроші на теплицю отримали через заявку у “Дії”

З 2012 року ФГ “Волинський сад” займаються садівництвом, вирощуючи яблука і вишні, ну і взагалі...

Детальніше