Вибір рубрики

Схожість рослин та низькі температури

08.02.2024

Український гігант виробництва засобів захисту рослин і мінеральних добрив, Ukravit, розширює можливості свого R&D центру. Зараз у Ukravit Institute можна перевірити, наскільки добре насіння кукурудзи може витримати низькі температури. Це так званий Cold test. Аграрії часто посівають кукурудзу на початку весни, коли ще земля досить прохолодна, і не завжди зрозуміло, чи добре насіння зможе прорости.

Сергій Сальніков з Ukravit каже, що хоч виробники посівного матеріалу і дають інформацію про лабораторну схожість насіння, але це не завжди гарантує, що воно добре візьметься у відкритому грунті при неідеальних умовах. Тут на сцену виходить Cold test, який допомагає аграріям зрозуміти, як насіння поведе себе в реальних умовах, щоб вони могли вибрати оптимальний час для посіву та не помилитись з густотою посіву.

У процесі тесту насіння кукурудзи поміщають у умови, які максимально наближені до тих, що будуть на початку весни в полі, і дивляться, як воно проросте. Це дозволяє аграріям отримати чітке уявлення про те, при яких температурах їхній обраний гібрид кукурудзи зможе дати найкращі сходи. Ukravit зробив великий крок уперед, щоб допомогти фермерам забезпечити собі хороший урожай.

Схожі новини:

29.05.2024

Орендна плата за землю

В Україні виникла нова ініціатива, яка торкається орендної плати за землю. Нещодавно в Верховній Раді...

Детальніше

29.05.2024

Активний захист посівів від хвороб

Аграрії на Україні майже завершили весняну посівну кампанію, активно завершуючи посів сої та кукурудзи. Вони...

Детальніше

29.05.2024

Корисний батат на ділянці

Алла Данилова з Кривого Рогу стала справжнім майстром у вирощуванні батату. На своїй ділянці у...

Детальніше