Вибір рубрики

Сімейна кав’ярня-пекарня переселенців

26.01.2024

Родина переселенців, яка з початком повномасштабного вторгнення втратила у Маріуполі майно, нерухомість та бізнес, відкрила у Хмельницькому пекарню «Культ тіста», де створює випічку за сімейними рецептами, пише SEEDS.

Пекарню відкрили влітку 2023-го. До цього, розповідає Олексій Сапаров, півтора року вони займалися волонтерством. Родина облаштувала хостел для переселенців, забезпечуючи їх речами першої потреби, а також допомагаючи знайти роботу та житло.

Зараз пекарня-кав’ярня знаходиться в одному приміщенні із соціально-адаптаційним центром. Сам Олексій працює у центрі, а його дружина Галина та старший син Микола разом зі своєю дружиною Ганною займаються пекарнею. Молодші діти, Михайло та Марія, також допомагають у сімейній справі.

У «Культі тіста» печуть хліб, слойки, солодку та солону випічку, батони, грісіні, чіабату. Ще тут можна спробувати шумуш кубіте, який у пекарні назвали “маріупольською слойкою”. “Маріупольські слойки” на власний лад – з в’яленими томатами, печерицями, куркою, шпинатом, сливами, згущеним молоком тощо.

За матеріалами SEEDS.

Схожі новини:

29.05.2024

Орендна плата за землю

В Україні виникла нова ініціатива, яка торкається орендної плати за землю. Нещодавно в Верховній Раді...

Детальніше

29.05.2024

Активний захист посівів від хвороб

Аграрії на Україні майже завершили весняну посівну кампанію, активно завершуючи посів сої та кукурудзи. Вони...

Детальніше

29.05.2024

Корисний батат на ділянці

Алла Данилова з Кривого Рогу стала справжнім майстром у вирощуванні батату. На своїй ділянці у...

Детальніше