Вибір рубрики

Сови знищують гризунів

24.06.2024

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами, що заважають урожаю. Замість використання шкідливих пестицидів, які можуть нашкодити плодам, японські садівники вирішили звернутися до природи за допомогою — до сов.

Сови відомі своєю здатністю тримати під контролем популяцію мишей. Фермери спеціально створюють для цих птахів штучні житла або садять дерева з дуплами, щоб залучити сов у свої сади. Це не тільки забезпечує совам місця для гніздування, але й допомагає зберегти урожай від шкідників.

Цікаво, що дослідження показують, що сови можуть знизити чисельність мишей на 63%, при цьому один хижак за ніч може зловити до 10 мишей. Цей ефективний метод боротьби з гризунами використовується не лише в Японії, але і в інших країнах, наприклад, для захисту виноградників у США та рисових полів у Таїланді, де на допомогу викликають качок.

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше