Вибір рубрики

Технології мікробних каталізаторів

01.01.2024

Усім знайомі мінеральні добрива мають зберігатися у грунті і повільно надходити до рослин кукурудзи. Це випробувана роками технологія їх потрапляння у стебла і листя рослин, яка дозволяє отримувати стабільні врожаї.

Унікальна новітня технологія SoluMin® (Soluble minerals) покладена в основу процесу Microbial Catalyst®. Суть цього процесу полягає у перетворенні нерозчинних мікроелементів на розчинні. Ця розчинна форма є доступна для рослин і мікроорганізмів.

Цей продукт вивільняє поживні речовини у грунти. Мікроорганізми ними живляться і збільшують свою різноманітність і також активність. У результаті маємо покращення здоров’я грунту, яке необхідне для збільшення врожаїв.

Рослини поглинають підкормку через листки та переміщують її вниз, аж до корневої системи. Продукт Generate® також дає змогу використовувати поживні речовини із раніше внесених добрив. Також можливе поєднання його із гербіцидами, фунгіцидами, інсектицидами, іншими добривами на рідкій основі.

Воно покращує стресостійкість рослин, сприяє нарощуванню корневої системи рослин, збільшенню врожайності та покращенню стану ґрунтів.

Схожі новини:

16.06.2024

Банани не тільки їстівні

Швейцарська модна компанія QWSTION оголосила про справжній прорив у веганській моді. Вони взялися за співпрацю...

Детальніше

16.06.2024

Казкові заморожені млинці

Волинський виробник органічної молочної продукції "Старий Порицьк" здивував всіх новими пунктами в своєму меню: замороженими...

Детальніше

16.06.2024

Перші гриби цього літа

А ось і свіженькі новини прямо з лісів України! Перші гриби вже з'являються, і це...

Детальніше