Вибір рубрики

Транзитний коридор для українського зерна в Європу збільшений вдвічі

wheat

16.10.2023

Добрі новини з Румунії – країна вдвічі збільшить транзитний коридор для українського зерна, з двох до чотирьох мільйонів тонн.

Тепер через Румунію буде проходити до 70% українського сільсько-господарчого експорту.

За словами заступника керівника офісу президента Ігоря Жовкви, Румунія погодила умови для імпорту українського зерна. Ця країна розуміє, що українська пшениця не представляє загрози для неї та інших європейських країн.

“Під час візиту Президента Зеленського до Румунії, ми обговорили можливість подвоїти транзитний коридор до Румунії. З двох мільйонів тонн на місяць, які зараз транзитуються, ми маємо намір підняти цей обсяг до чотирьох мільйонів тонн”, – він сказав під час телемарафону.

Жовква пояснив, що це означає, що через Румунію проходитиме до 70% українського аграрного експорту, якщо врахувати всі сусідні країни. Це означає, що партнерство між Україною та Румунією стане значним внеском у світову продовольчу безпеку.

 

Схожі новини:

07.11.2023

Збір врожаю по Вінницькій області – позитивні результати.

Добігає кінця збір врожаю сільськогосподарських культур в Вінницькій області. З 82 % площ буряків накопано...

Детальніше

20.10.2023

Новий гречезавод в Чернігівській області

Новий гречезавод буде будувати компанія Агро-Сімо-Машбуд в Чернігівській області. Попит на зерно та продукти його...

Детальніше

20.10.2023

Землероби зібрали 4,6 млн т цукрових буряків.

Станом на 12 жовтня українські сільські виробники зібрали цукрові буряки з площі в 96,4 тисячі...

Детальніше