Вибір рубрики

Тихі та ігристі вина із Закарпаття

12.02.2024

В селі Кваси з’явилася крутезна виноробня KOKHANOVSKA winery. Олександр Шаталов та його команда вирішили зануритись у світ виноробства, використовуючи власні 3,5 га виноградників у Берегівському районі. Там ростуть такі унікальні сорти, як Цвайгельт, Черсегі Біанка, Мюллер-Тургау, а також екзотичні Зенге та Туран.

Олександр каже, що Закарпаття – це справжній виноградний рай з величезним потенціалом, але зараз виробляється менше вина, ніж могло б. Вони не про конкуренцію, а про спільні зусилля, щоб відродити виноробство в регіоні.

У KOKHANOVSKA winery вже все готово для виробництва чудових тихих та ігристих вин прямо в гірському селі Кваси. Особливо вони пишаються своїми ігристими винами, зробленими за технологією Pet-Nat з винограду місцевих фермерів. А ще Олександр раніше був майстром пива та сидру, тож в виноробстві він точно знає, що робить.

Поки що вина від KOKHANOVSKA продаються головним чином гостям села, але в планах – зробити їх доступними ширшому колу любителів вина. І якщо ви вже збираєтеся на дегустацію сирів на фермі «Розенталь», знайте – тепер там є й чудове власне вино. Тож якщо шукаєш гастрономічних пригод, село Кваси в Закарпатті чекає на тебе!

Схожі новини:

26.02.2024

Лідер виробництва молока та сухого козеїну

О, ти чув про “Молокію”, що в Тернопільській області. Вони займають п’яте місце з виробництва...

Детальніше

26.02.2024

Малий і середній бізнес братимуть дешевше кредит

“Ощадбанк” та міська рада Вінниці вирішили продовжити свою співпрацю на 2024 рік. Вони вирішили допомагати...

Детальніше

25.02.2024

Гроші на теплицю отримали через заявку у “Дії”

З 2012 року ФГ “Волинський сад” займаються садівництвом, вирощуючи яблука і вишні, ну і взагалі...

Детальніше