Вибір рубрики

Тихі та ігристі вина із Закарпаття

12.02.2024

В селі Кваси з’явилася крутезна виноробня KOKHANOVSKA winery. Олександр Шаталов та його команда вирішили зануритись у світ виноробства, використовуючи власні 3,5 га виноградників у Берегівському районі. Там ростуть такі унікальні сорти, як Цвайгельт, Черсегі Біанка, Мюллер-Тургау, а також екзотичні Зенге та Туран.

Олександр каже, що Закарпаття – це справжній виноградний рай з величезним потенціалом, але зараз виробляється менше вина, ніж могло б. Вони не про конкуренцію, а про спільні зусилля, щоб відродити виноробство в регіоні.

У KOKHANOVSKA winery вже все готово для виробництва чудових тихих та ігристих вин прямо в гірському селі Кваси. Особливо вони пишаються своїми ігристими винами, зробленими за технологією Pet-Nat з винограду місцевих фермерів. А ще Олександр раніше був майстром пива та сидру, тож в виноробстві він точно знає, що робить.

Поки що вина від KOKHANOVSKA продаються головним чином гостям села, але в планах – зробити їх доступними ширшому колу любителів вина. І якщо ви вже збираєтеся на дегустацію сирів на фермі «Розенталь», знайте – тепер там є й чудове власне вино. Тож якщо шукаєш гастрономічних пригод, село Кваси в Закарпатті чекає на тебе!

Схожі новини:

18.06.2024

М’ясні породи корів

Ось що цікавого розповів Олександр Буднік про "Агрікор Холдинг" з ГК "Агрейн". У них є...

Детальніше

18.06.2024

Хімічні і біологічні способи захисту

Привіт! Ось що цікавого розповів Олександр Мороз, головний агроном підприємства "Терезине", на одному з аграрних...

Детальніше

18.06.2024

Експорт соняшникового шроту

За останні дев'ять місяців Україна відзначилася неймовірним експортом соняшникового шроту — майже 3,8 мільйони тонн,...

Детальніше