Вибір рубрики

Улюблена ранкова кава

03.04.2024

Ольга Глушко, талановита власниця крафтового бренду «ЖоКава» з Харкова, цього року вирішила суттєво збільшити обсяги виробництва свого унікального напою з жолудів – з 100 до 800 кг! Хоча вона ще не впевнена, скільки саме кави вийде після обробки всіх жолудів, але ентузіазму та амбіцій вистачає з лишком.

Ольга зауважує, що кожен рік їхня команда прагне збільшувати виробництво, реагуючи на зростаючий попит на здорове харчування. «ЖоКава» вже встигла завоювати серця свідомих споживачів, які цінують не лише смак, але й користь напою для здоров’я, відзначаючи позитивний вплив на травлення, нормалізацію тиску та загальне самопочуття.

Основа для «ЖоКави» збирається неподалік від села Верхня Озеряна на Харківщині, де, за словами Ольги, з доступом до жолудів ніколи не було проблем. Із чоловіком вони не лише розвивають кавовий бізнес, а й займаються власним розплідником дубів, плануючи в найближчому майбутньому збільшити зелені насадження на території області.

Знайти «ЖоКаву» можна в соцмережах бренду, а також у харківських екомагазинах та веган-кафе. Цікаво, що саме 1 квітня 1938 року в Швейцарії було презентовано всесвітньо відомий напій Nescafe, над створенням якого Макс Моргенталер працював сім років, показуючи, що традиції кавової культури завжди готові до інновацій.

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше