Вибір рубрики

Весняне підживлення цибулі

17.02.2024

Підживлення цибулі навесні – це ключовий момент для забезпечення її гарного зростання та врожайності. Щоб зробити це правильно, слід слідувати декільком простим крокам:

1. Визначення термінів підживлення. Перше підживлення цибулі проводиться навесні, коли з’являються перші справжні листки – приблизно через 2-3 тижні після посадки або проростання. Друге підживлення виконується через 2-3 тижні після першого.

2. Вибір добрив. Азотні добрива (аміачна селітра, карбамід) стимулюють ріст зеленої маси. Використовуйте їх обережно, оскільки надлишок азоту може негативно вплинути на формування цибулин.
Фосфорно-калійні добрива сприяють кращому розвитку кореневої системи та формуванню цибулин. Суперфосфат та калійна сіль або калімагнезія – відмінний вибір для підживлення.

3. Способи підживлення. Розчинні добрива. Розчиніть обрані добрива у воді згідно з інструкцією та полийте цибулю під корінь. Зазвичай на 10 л води потрібно близько 20-30 г аміачної селітри або 40 г суперфосфату.Має місце і так зване сухе підживлення. Сухі добрива можна розкидати навколо рослин, а потім ретельно залити водою, щоб добрива краще розчинилися та проникли в ґрунт.

4. Заходи безпеки. Не перевищуйте рекомендовану дозу добрив, оскільки це може спричинити опіки кореневої системи або навіть загибель рослин.
Після підживлення добре полийте рослини, щоб добрива розподілилися рівномірно і не згоріли коріння.
Пам’ятайте, що регулярний догляд, включаючи розпушування ґрунту та зволоження, також відіграє важливу роль у забезпеченні хорошого зростання і розвитку цибулі.

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше