Вибір рубрики

Відповідність міжнародним вимогам

14.01.2024

ВП «Львівський хлібозавод №1» та ВП «Вінницяхліб» уже втретє успішно пройшли черговий сертифікаційний аудит відповідності вимогам міжнародного стандарту ISO 22000:2018.Обидва виробниці підрозділи належать ПрАТ «Концерн «Хлібпром». Аудит проводила компанія «Бюро Верітас».

«Оновлені сертифікати підтверджують найвищий рівень харчової безпеки виробництва компанією харчових продуктів, дотримання принципів та підходів НАССР на усіх етапах планування, виробництва, контролю, зберігання та постачання продукції», — зазначили в компанії ПрАТ «Концерн «Хлібпром».

Основним напрямом діяльності у Львівській та Вінницькій областях є виробництво хліба, кондитерських виробів та хлібобулочних напівфабрикатів. Щоденний випуск продукції близько 160 т.У зазначених областях ПрАТ «Концерн Хлібпром» об’єднує 5 переробних підприємств .

Міжнародна стандартизація потребує відповідального підходу до виробництва якісної та безпечної для здоров’я продукції, що не може нас не радувати.

За матеріалами AGRI-GATOR

Схожі новини:

25.07.2024

Можна збільшити врожай картоплі

У Сумській області можна зібрати три врожаї картоплі за один рік, і це доводить Владислав...

Детальніше

24.07.2024

Зміни клімату усе складніші для аграріїв

Українські фермери сильно відчувають на собі зміни клімату. Цього року неабияка спека змусила агровиробників задуматися...

Детальніше

23.07.2024

Кали ростуть на городі

Ви чули про город Василя Романчака з Підгайчиків, що на Тернопільщині? Це щось зовсім особливе!...

Детальніше