Вибір рубрики

Виробництво джемів та соусів

28.04.2024

У селі Сокирна на Черкащині відбулися знакові події для крафтової майстерні Your Jam, яка спеціалізується на виробництві джемів та соусів. Завдяки зусиллям засновників, подружжя Світлани Устименко та Ярослава Стеценка, майстерня не тільки збудувала повноцінне мінівиробництво, а й оновила обладнання.

Світлана та Ярослав поділилися в Instagram, що це оновлення дало змогу підняти якість продукції на новий рівень. Вони планують цього сезону виготовити і реалізувати понад 10 тисяч банок своїх джемів та соусів, що вдвічі більше за всі попередні роки роботи разом узятих!

Також вони весело згадали про експерименти з новими смаками та ідеями, які зараз готові представити світу. За їхніми словами, занурення у виробничий процес було схоже на магію. І ось тепер, з новими рецептами, їх продукція доступна не тільки онлайн на Rozetka, а й у декількох офлайн магазинах.

Крім того, продукція Your Jam входить до “Неймовірної крафтової торбини”, що є платформою, де об’єднані українські виробники крафтових товарів. Це чудовий приклад того, як маленька майстерня може зрости в успішний бізнес із великими амбіціями!

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше