Вибір рубрики

Вирощування органічної полуниці

25.05.2024

На Одещині у ФГ «Гарден Біо» зустріли цей ягідний сезон готовими до викликів, які зазвичай турбують багатьох ягідників. Перший із них — приморозки. На щастя, завдяки своєчасному використанню агроволокна, полуниця господарства залишилася захищеною від холоду. А щодо цін, то в “Гарден Біо” немає підстав для занепокоєння, адже з 2018 року вони вирощують ягоди за органічною технологією, завдяки чому полуниця завжди користується попитом за високою ціною.

Тетяна Мельник, власниця ферми, з великою любов’ю розповідає про свій бізнес: від маленького городу біля будинку до великого господарства з органічною полуницею. Вирощуючи ягоду на 24 гектарах, з яких лише 2 під полуницею, Тетяна і її команда зосереджені на якості та вдосконаленні своєї продукції.

Полуниця з теплиці дозріває на місяць раніше, ніж та, що на полях, дозволяючи фермі отримати ранній дохід. Цьогоріч вони розпочали продажі вже 4 травня за ціною 250 грн/кг, що вдвічі вище за середню ринкову ціну, оскільки органічна продукція потребує більших витрат.

Незважаючи на успіхи, господарство стикається із земельними та трудовими викликами, включно із проблемами з оформленням сезонних працівників і набуттям землі. Але попри всі перешкоди, в “Гарден Біо” є великі плани на майбутнє, в тому числі розширення площ теплиць, щоб забезпечити ще раніший урожай ягід.

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше