Вибір рубрики

Вирощування рослин без ґрунту

30.04.2024

Україна нарощує співпрацю з Японією у галузі сільського господарства, освоюючи передові технології! Національний університет біоресурсів і природокористування України підписав Меморандум про співпрацю з японською компанією Mebiol Incorporated та ірландською компанією Natural Fertilisers Limited. Ця співпраця відкриває нові можливості для українського агросектору, особливо у вирощуванні рослин без використання ґрунту.

Під час візиту в Японію, українські науковці дізналися про переваги наноплівки, яка використовується для вирощування культур у закритому ґрунті. Ця технологія не тільки знижує водоспоживання, але й дозволяє культурам отримувати всі необхідні елементи живлення, захищаючи їх від патогенів. Важливо, що для вирощування рослин не потрібен ґрунт, а теплиці можна розміщувати де завгодно, що робить цю технологію надзвичайно гнучкою.

Цікаво, що Mebiol Incorporated вже реалізувала проєкт у Ботсвані, де на запит місцевого уряду були створені теплиці для вирощування томатів. Це досвід, який може стати в нагоді і Україні.

Зараз НУБіП готується до експериментального випробування технології в Україні, отримавши від японської компанії необхідне обладнання. Це відкриває перспективи для ефективного і стабільного партнерства, яке може значно вплинути на українське сільське господарство.

Схожі новини:

24.05.2024

Особливі процедури перевірок

Хлібопекарська галузь в Україні активно рухається в напрямку відповідності до європейських стандартів, що є дуже...

Детальніше

24.05.2024

Сочевиця стає популярною

Сочевиця стає дедалі популярнішою на світових ринках! Завдяки великому врожаю в Канаді та зростанню споживання,...

Детальніше

24.05.2024

Виклики виробникам хліба

Українські хлібопекарі зіштовхуються з цілою низкою викликів, які впливають на виробництво хліба. Одна з головних...

Детальніше