Вибір рубрики

Вирощують і сублімують фрукти та ягоди

07.04.2024

Панфрут Україна, чули про таких? Отже, ці хлопці вирощують і сублімують фрукти та ягоди, а потім з цієї краси роблять усілякі смаколики, які підкорюють не лише Україну, а й далекі країни Європи та навіть США. І знаєте що? Вони мають намір завоювати й Скандинавію!

Сергій Стеценко, керманич Panfruit Ukraine, розповідає, що вони мають цілих 70 га садів і заморожують ягоди не лише для себе, а й для експорту. А ще вони вирощують не лише ягоди, а й томати чері, а цьогоріч планують додати до асортименту буряк та селеру.

А ось з «Дунайського аграрія» беруть органічні персики, дині, нектарини, що в їхній технології сублімації стають просто чарівними. Сергій говорить, що ці позиції разом із томатами чері роблять їх унікальними на міжнародних виставках. Це їхня візитка!

У асортименті є й сублімовані банани, жимолость, манго, лохина та навіть морозиво пломбір. І знаєте, морозиво і молочні продукти взагалі чудово піддаються сублімації. Вони не роблять морозиво самі, а купують від ТМ «РУДЬ» і відправляють його нашим бійцям, бо воно не потребує особливих умов зберігання.

Сергій каже, що сублімувати можна майже все, окрім продуктів з високим вмістом жиру чи цукру, як-от сало або мед. Цікава історія, чи не так?

Схожі новини:

24.05.2024

Особливі процедури перевірок

Хлібопекарська галузь в Україні активно рухається в напрямку відповідності до європейських стандартів, що є дуже...

Детальніше

24.05.2024

Сочевиця стає популярною

Сочевиця стає дедалі популярнішою на світових ринках! Завдяки великому врожаю в Канаді та зростанню споживання,...

Детальніше

24.05.2024

Виклики виробникам хліба

Українські хлібопекарі зіштовхуються з цілою низкою викликів, які впливають на виробництво хліба. Одна з головних...

Детальніше