Вибір рубрики

Якісне насіння врожайних сортів пшениці

02.02.2024

В Україні є такі селекційні станції, які майструють неймовірно врожайні сорти зернових. Їхня місія – не просто створювати нові сорти, а й покращувати вже існуюч. Їх продукція відома далеко за межами нашої країни. І якщо раптом знадобиться якісне насіння озимої пшениці, загляниьте на маркет Growex. Там можна знайти чудові пропозиції від таких брендів, як «Українське насіння», «ОСПІ», і багатьох інших, і все це за дуже приємними цінами.

Це насіння – справжні витвори мистецтва: вони мають високу стійкість до заморозків і шкідників, їх схожість просто вражає, а густота посадки – неперевершена. І ще, вони добре переносять холод, тому можна сміливо сіяти їх у вересні, а вже на початку весни спостерігати, як вони стрімко ростуть.

Селекціонери радять не забувати про ретельний догляд за пшеничними полями. Навіть найстійкіші гібриди потребують уваги: коткування, боронування, удобрювання – все це допоможе зберегти поля в ідеальному порядку. Якщо дотримуватися всіх цих рекомендацій, то збір врожаю пройде без жодних проблем.

Схожі новини:

18.06.2024

М’ясні породи корів

Ось що цікавого розповів Олександр Буднік про "Агрікор Холдинг" з ГК "Агрейн". У них є...

Детальніше

18.06.2024

Хімічні і біологічні способи захисту

Привіт! Ось що цікавого розповів Олександр Мороз, головний агроном підприємства "Терезине", на одному з аграрних...

Детальніше

18.06.2024

Експорт соняшникового шроту

За останні дев'ять місяців Україна відзначилася неймовірним експортом соняшникового шроту — майже 3,8 мільйони тонн,...

Детальніше