Вибір рубрики

Якісні овощі потрібні щодня

29.02.2024

Тетяна Гетьман, така мудра пані з Львівщини, каже, що нашим фермерам всі дороги відкриті. То є, як на підносі, шанс зробити щось неймовірне з плодоовочівкою в Україні. Ну, бо наші люди, виявляється, не такі вже й прості у смаках – вони хочуть їсти добре і якісне, навіть якщо це трошки дорожче.

І Тетяна каже: “Не треба йти на легке, вирощуючи так собі продукцію. Краще вже тепличку поставити, або на якість замахнутися.” Вона вважає, що це якраз те, що потрібно робити, щоб не просто вирощувати, а створювати продукцію, яка викличе “вау-ефект”. І коли у нас все вдома буде на вищому рівні, тоді й за кордон поїде як по маслу.

А ще говорить, що у нас поки що марок своїх на полицях магазинів мало, але місце для нових брендів – якраз вільне. Треба просто взяти і зробити так, щоб українські фрукти, овочі та інша продукція були не гірші за імпортні, а може навіть кращі! І тоді, каже Тетяна, самі не помітимо, як наші товари полетять завойовувати світ.

Схожі новини:

10.06.2025

Для гарного врожаю кавунів

Досвідчені городники поділилися корисними порадами — як правильно сіяти кавуни, щоб потім не просто виросли,...

Детальніше

09.06.2025

Бавовник на півдні України

На Одещині стартував уже другий сезон вирощування бавовни! Ця культура має всі шанси стати стратегічно...

Детальніше

08.06.2025

Скорочення виробництва олій

Цього сезону на світовому ринку не вистачає рослинних олій — і це вже другий рік...

Детальніше