Вибір рубрики

Єврокомісія встановлює нові квоти

03.07.2024

ЄС відновлює тарифні квоти на українські яйця та цукор з 2 липня цього року. Це рішення було ухвалено в рамках автономних торговельних заходів, які регулюють експорт деяких сільськогосподарських продуктів, особливо коли йдеться про захист внутрішнього ринку ЄС.

Так от, згідно з даними Єврокомісії, імпорт яєць та цукру з України цього року перевищив звичайні обсяги, що призвело до активації «екстреного гальмування». Цікаво, що з січня 2025 року буде встановлено нові квоти, які дорівнюватимуть частці від того порогу, що викликав гальмування, тобто приблизно п’ять дванадцятих від цієї планки.

Ще статистика показує, що Україна має досить великий обсяг експорту яєць та цукру не тільки до ЄС, але й до країн Близького Сходу, Африки та інших регіонів. Цікаві часи для торговельних відносин.

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше