Вибір рубрики

Закупівля обладнання для зрошування полів

06.02.2024

У 2024 році Міністерство аграрної політики та продовольства України планує продовжити підтримку наших невтомних аграріїв, і особлива увага буде приділена фермерам на деокупованих територіях. Це справді важливо, адже ці території потребують особливої уваги та допомоги.

Перший заступник міністра, Тарас Висоцький, поділився цими новинами на Всеукраїнському аграрному саміті в Києві, і він наголосив на важливості підтримки малих фермерів, які обробляють до 120 га землі. Це допоможе їм не тільки вижити, але й розвиватися.

Минулого року аграрна продукція України була експортована майже на 22 мільярди доларів! Це показує, наскільки сильним та стійким є наш агросектор.Також у 2024 році продовжиться реформа меліорації, з бюджетним фінансуванням у 200 млн гривень на закупівлю обладнання для зрошення. Це справді важливо, бо зрошення – це ключ до врожайності, особливо в умовах зміни клімату.

А ще продовжує діяти грантова програма на розвиток садів та теплиць. Минулого року було видано грантів на закладку нових садів на площі 2 тисяч гектарів, що є чудовим стимулом для розвитку садівництва.

2024 рік буде сповнений дій та підтримки для аграріїв. Це справді важливо для кожного з нас, адже сильне сільське господарство – це запорука нашої продовольчої безпеки та стабільності.

Схожі новини:

16.06.2024

Банани не тільки їстівні

Швейцарська модна компанія QWSTION оголосила про справжній прорив у веганській моді. Вони взялися за співпрацю...

Детальніше

16.06.2024

Казкові заморожені млинці

Волинський виробник органічної молочної продукції "Старий Порицьк" здивував всіх новими пунктами в своєму меню: замороженими...

Детальніше

16.06.2024

Перші гриби цього літа

А ось і свіженькі новини прямо з лісів України! Перші гриби вже з'являються, і це...

Детальніше