Вибір рубрики

Закупівля обладнання для зрошування полів

06.02.2024

Перший заступник міністра, Тарас Висоцький, поділився цими новинами на Всеукраїнському аграрному саміті в Києві, і він наголосив на важливості підтримки малих фермерів, які обробляють до 120 га землі. Це допоможе їм не тільки вижити, але й розвиватися.

Минулого року аграрна продукція України була експортована майже на 22 мільярди доларів! Це показує, наскільки сильним та стійким є наш агросектор.Також у 2024 році продовжиться реформа меліорації, з бюджетним фінансуванням у 200 млн гривень на закупівлю обладнання для зрошення. Це справді важливо, бо зрошення – це ключ до врожайності, особливо в умовах зміни клімату.

А ще продовжує діяти грантова програма на розвиток садів та теплиць. Минулого року було видано грантів на закладку нових садів на площі 2 тисяч гектарів, що є чудовим стимулом для розвитку садівництва.

2024 рік буде сповнений дій та підтримки для аграріїв. Це справді важливо для кожного з нас, адже сильне сільське господарство – це запорука нашої продовольчої безпеки та стабільності.

Схожі новини:

02.03.2024

Для любителів пива та морозива

Передаю вам новину, яка точно здивує всіх любителів пива та морозива. Уявіть собі, ірландські майстри...

Детальніше

02.03.2024

Від поля і ферми до смачної ковбаски

Гей, ви чули останні новини про «Барком»? Компанія з Львова, що випускає ту смачненьку «Родинну...

Детальніше

02.03.2024

Сертифікація на сою

Євросоюз, де ми так любимо продавати нашу сою, ввів нові правила для всіх, хто хоче...

Детальніше