Вибір рубрики

Збільшення площ амаранту

19.02.2024

Олександр Дуда, керівник Асоціації виробників амаранту, вважає, що Україна має всі шанси стати світовим лідером у вирощуванні амаранту. Він поділився своїми думками під час міжнародної конференції, присвяченої сталому агробізнесу. За його словами, хоча амарант і вирощують у таких країнах як Індія чи Перу, але це не великі промислові площі. Україна, зі своїм кліматом, ґрунтами та кваліфікованими фермерами, має усе необхідне для промислового вирощування цієї культури.

Олександр нагадав, що амарант вже понад 8 тисяч років вирощується людьми і врятував їх не раз, включно з часами голодомору. Він вважає амарант однією з найбільш обіцяючих культур для України, особливо враховуючи, що ринок амаранту щороку зростає на 12%.

У цьому році Асоціація планує збільшити посівні площі амаранту та підняти закупівельну ціну до 30 тисяч за тонну, щоб заохотити фермерів включати амарант у свою сівозміну. Отже, здається, амарантова галузь в Україні стоїть на порозі великих змін, і це може дати країні шанс вийти на світовий ринок як на лідера у вирощуванні цієї унікальної культури.

Схожі новини:

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше

19.07.2024

Рослини страждають від спеки

Україна останні три тижні потерпає від аномальної спеки, яка серйозно впливає на вирощування овочів та...

Детальніше