Вибір рубрики

Збільшення виробництва молока

10.02.2024

Сільськогосподарські підприємства нарощують оберти в продуктивності надоїв молока, і це дійсно важливо. Тарас Висоцький, перший заступник Міністра Мінагрополітики, поділився цією новиною, кажучи, що в 2023 році виробництво молока зросло майже на 6% порівняно з попереднім роком. Це відкриває широкі перспективи не тільки для внутрішнього ринку, а й для експорту, особливо з огляду на наш успішний досвід торгівлі з ЄС.

Але є одна турбота – зменшення кількості великої рогатої худоби. Це трохи стривожує, але не час сумувати, бо уряд вже має план дій! Для фермерів, які тримають від 3 до 100 корів, на 2024 рік передбачена державна підтримка – 7 тисяч гривень на одну голову. І є Концепція Державної цільової економічної програми розвитку тваринництва до 2033 року, над якою триває робота.

Так що, якщо ти в сфері молочного бізнесу або просто любиш свіже молоко, у нас є для тебе добрі новини. Виглядає на те, що майбутнє молочної галузі в Україні обіцяє бути яскравим і насиченим, як і саме молоко!

Схожі новини:

16.06.2024

Банани не тільки їстівні

Швейцарська модна компанія QWSTION оголосила про справжній прорив у веганській моді. Вони взялися за співпрацю...

Детальніше

16.06.2024

Казкові заморожені млинці

Волинський виробник органічної молочної продукції "Старий Порицьк" здивував всіх новими пунктами в своєму меню: замороженими...

Детальніше

16.06.2024

Перші гриби цього літа

А ось і свіженькі новини прямо з лісів України! Перші гриби вже з'являються, і це...

Детальніше