Выбор рубрики

Зернова конференція GRAIN UKRAINE 2020.

07.07.2020

Конференція GRAIN UKRAINE 2020Limited Edition відбудеться під девізом «Born to Grain». Зернова конференція Grain Ukraine відбудеться 10 липня в Одесі в одноденному форматі з лімітованою кількістю гостей та з дотриманням всіх рекомендацій МОЗ. Організатор конференції Grain Ukraine 2020 року — компанія Ideas First, партнери — компанія ТІС та зерновий термінал Neptune. Девіз цього року — Born to Grain.?
Андрій Ставніцер, засновник Grain Ukraine, співвласник порту ТІС та зернового терміналу Neptune зазначив, що ринку, особливо під час кризи, треба залишатися на зв’язку. Отож, враховуючи рекомендації МОЗ буде тільки один день, обмежена кількість гостей і заходи на відкритому повітрі. Буде обговорено роботу земельного ринку після вступу в силу нового закону, квоти на експорт, ситуацію на ринку олії та переробки, інвестиції.

В рамках офіційної програми Grain Ukraine 2020 пройдуть чотири панельні дискусії.

Під час панелі, присвяченої ринку землі, експерти та офіційні особи будуть обговорювати новий закон про обіг с/г земель та перспективи для інвесторів.

  • На торговій панелі йтиметься про перспективи України в світі та регіоні. Огляд того, що відбувається на основних ринках збуту (Євросоюз, Африка, Азія) і за рахунок чого можливо вигравати конкуренцію сьогодні, — те, чого завжди чекають від цієї панелі. Окрему увагу планується приділити фітосанітарним нормам і невиконанню контрактів з причини пандемії.
  • Інвестиційна панель Grain Ukraine 2020 дозволить підняти питання інвестиційних перспектив в українському агробізнесі і обговорити кращі на сьогоднішній день програми торгового фінансування аграрного сектора.
  • Учасники інфраструктурної панелі дадуть оцінку розвитку річкових перевезень зерна, обміняються думками про поточні програми інвестування в інфраструктурні проекти, обговорять перспективи морського бізнесу.

Організатори будуть дотримуватися всіх вимог МОЗ щодо проведення подібних подій.

Похожие новости:

12.07.2021

Масштабная поддержка фермеров от Евросоюза.

Евросоюз согласовал реформы системы сельскохозяйственных субсидий внутри блока. Они направлены на защиту малых ферм, а также окружающей среды.
После почти трех лет попыток утвердить общую сельскохозяйственную политику ЕС,

Подробнее

04.07.2021

В Херсонской области построят частный грузовой порт.

Еще 3 года назад частная компания внесла  идею  и начала процедуру строительства-создания «Транспортного морского порта» общего назначения в Геническе.
Херсонской облгосадминистрации было предложено разработать детальный п

Подробнее

29.06.2021

В Японии придумали вакцину из зерновых культур.

Исследователи из Японии удивили новым видом вакцины, предназначенной для профилактики холеры.
Эта вакцина принимается перорально в виде рисовой муки и холодные температуры не являются обязательным условием для ее хранения.

Подробнее