Вибір рубрики

Жінок запрошують приєднатися до менторської програми

14.05.2024

Українських підприємиць агробізнесу запрошують приєднатися до менторської програми Empowering Women in Agrifood, яку підтримує Європейський інститут інновацій та технологій та Radar Tech. У програмі кожна учасниця отримає €1 тис. на дорожні та проживання витрати під час офлайн-заходів, а кращі проєкти зможуть виграти гранти до €10 тис.

Протягом 6 місяців учасниці будуть працювати з менторами, розвивати бізнес-навички та збільшувати партнерські контакти. Це чудовий шанс для підприємиць агросектору отримати нові знання та можливості для розвитку своїх бізнес-ідей.

Щоб взяти участь, ти маєш бути жінкою, резиденткою України, мати агропродовольчий бізнес або ідею. Програма обіцяє бути насиченою: від індивідуальної роботи з менторами до офлайн зустрічей та тренінгів. Не пропусти шанс, подай заявку до 24 травня і вже цієї осені можливо отримай грант на розвиток свого бізнесу!

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше