Вибір рубрики

Зменшення собівартості виробництва

29.12.2023

За нинішних економічних умов у господарствах планують зменшення собівартості вирощування агрокультур. Завдання також полягає у максимальному збереженні врожайності та якості зерна.

У складних економічних та погодних умовах аграрії всіляко мають намір зменшити кількість добрив на 30-40%. Приблизно четверту частину від планової кількості вноситимуть восени і втричі більше весною.

Менш затратними культурами у споживанні добрив будуть соняшник, соя, горох, тощо. Важко прогнозованими у зменшенні добрив є жито, ячмінь, ріпак. Для досягнення кращих результатів пропонується сівообіг усіх цих культур приблизно у рівних пропорціях площ.

Не викликає сумніву, що всі види підкормки мають позитивний результат. Позакореневе живлення рослин може додати збільшення врожайності на 7-10%. Доповненням до мінеральних добрив можна вважати курячий послід. Допомогою аграріям можуть слугувати і вчасно висіяні та зароблені у грунт сідерати.

Якісний посівний матеріал та обробка грунтів, впровадження новітніх технологій та правильно проведена культивація земель також сприяє збільшенню врожайності агрокультур.

Схожі новини:

02.03.2024

Для любителів пива та морозива

Передаю вам новину, яка точно здивує всіх любителів пива та морозива. Уявіть собі, ірландські майстри...

Детальніше

02.03.2024

Від поля і ферми до смачної ковбаски

Гей, ви чули останні новини про «Барком»? Компанія з Львова, що випускає ту смачненьку «Родинну...

Детальніше

02.03.2024

Сертифікація на сою

Євросоюз, де ми так любимо продавати нашу сою, ввів нові правила для всіх, хто хоче...

Детальніше