Вибір рубрики

Зростання виробництва овочів

30.04.2024

Ось які новини з аграрного фронту України — урожай овочів виріс на 10% у порівнянні з минулим роком! Так, у 2023 році українські фермери виростили майже 8,3 мільйона тонн овочів. Це чудовий результат, особливо коли бачиш такі вражаючі цифри як 125% зростання урожаю пекінської капусти. А загальна кількість картоплі, яка була накопана, сягнула 21,3 мільйона тонн, що теж на 2% більше, ніж торік.

З овочів особливо виділяються помідори, урожай яких збільшився на 33,9%, і морква, з урожаєм, який зріс на 12,8%. Не відстають і огірки зі зростанням на 5,9%. Зате часник показав невелике падіння на 1,4%.

А ось справжній хіт сезону — цукрова кукурудза, де зростання склало аж 53,6%! І навіть хрін подвоїв свій урожай!

Але не всім культурам пощастило цього року: наприклад, виробництво грибів печериць знизилося на 4%, а глив — аж на 46,1%.

Такі зміни в урожайності не лише свідчать про витривалість наших фермерів, а й про те, як важливо продовжувати адаптувати агротехнології до змінюваних умов вирощування. Це рік був сповнений викликів, але і великих успіхів у сільському господарстві!

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше